Знаки дорожні

Виготовлення дорожніх знаків здійснюється згідно ДСТУ 4100-2021 та ТУ У 28.7-32127030-001:2006.
Дорожні знаки складаються з основи і лицевої частини (лиця знаку). Лиця знаків виготовляються з світлоповертаючої плівки, основи знаків – оцинкований метал з помалюванням тильної сторони методом порошкової технології у сірий колір.

Світлоповертаюча плівка

Фотометричні та кольорометричні характеристики світло-повертаючої плівки для дорожніх знаків відповідають вимогам ДСТУ 4100-2021. Графічні символи (піктограми) виконуються методом шовкографії з використанням транспарентних фарб або вирізаються з іншої плівки і наклеюються на основну фонову плівку. Плівка повністю прилягає до основи, щоб неможливо було її відірвати без пошкоджен ня, а також відклеїти при згинанні.

Знаки по ДСТУ 4100:2021

Перейти до замовлення


Плівка світлоповертаюча тип 1

Плівка типу 1 містить в своїй структурі шар скляних світло-повертаючих мікрокульок, що добре відбивають як малу, так і велику кількість світла. Служить для позначення як освітлених вулиць, так і передмість та слабо освітлених доріг.
Термін експлуатації – 7 років.

 

Плівка світлоповертаюча тип 2

Плівка типу 2 в своїй структурі замість скляних кульок містить мікропризми, які забезпечують ширококутну оптику, що дає можливість виготовляти довговічні знаки для вулиць і доріг різного ступеня освітлення та добре бачити знак з великої відстані.
Термін експлуатації – 10 років.

Нова флуоресцентна плівка відзначається нетиповими яскравими кольорами. Її добре видно як вночі, так і вдень, тому застосовується в особливо небезпечних місцях – на залізничних переїздах, пішохідних переходах, біля дитячих закладів і т. п.