Вставки розмічувальні дорожні

ВРД призначені для позначення меж пішохідного переходу та попередження водіїв, особливо в нічний час, про наближення до пішохідного переходу і про можливе знаходження на переході пішохода.

ВРД встановлюються в полотні дороги в місцях, де пішохід, що переходить вулицю особливо наражений на небезпеку зіткнення з автомобілями, що рухаються. Для сигналізації водіїв про знаходження на переході пішохода ВРД випромінюють світло в напрямку автомобілів, які наближаються.

Перейти до замовлення


ВРД може бути частиною дорожньої системи активної візуальної інформації і використовуватись спільно з світлодіод ними панелями, датчиками руху, сонячними батареями і іншими елементами системи безпеки руху на дорозі. Застосування одиночної ВРД не ефективне. Позитивний результат дає певна кількість ВРД, які використовуються в якості маркувальної лінії з відстанню між сусідніми ВРД не більше 800–1000 мм

Вставка розмічальна дорожня скляна

Скляні ВРД типу 360°/180° – це новинка в області технології скла і оптики. Виготовлені з гартованого оптичного скла згідно європейського стандарту EN 1463. Встановлюються в дорожнє полотно з допомогою спеціального
обладнання, що практично унеможливлює їх пошкодження транспортними засобами. Тип 360°/180° - залежить від кута, під яким вставка відбиває світло рефлекторів. Перевагами скляних ВРД є здатність витримувати великі навантаження та удари, не пошкоджуватися на відміну від пластикових вставок та самоочищатися під час дощу. Застосовуються для розмітки меж смуг руху в тунелях, на мостах, транспортних розв’язках, відокремлення смуг руху для маршрутного транспорту від загальнодоступних, позначення краю проїздної частини, пішоходних переходів, розділення транспортних потоків.

 

Технічні характеристики:

  • вага 480 г;
  • діаметр 102 мм; висота 45 мм;
  • витримує навантаження більше 35 т;
  • витримує удар силою більше 25 Дж;
  • коефіцієнт світлоповертання
  • R = 390 кд/лк 0,3°