Лежачі поліцейські

Пристрої примусового зниження швидкості, так звані “лежачі поліцейські” – це обладнання безпеки дорожнього руху, що застосовується у випадках необхідності фізичного обмеження швидкості автомобільного транспорту в певному місці на дорозі або на окресленому проміжку дороги у ситуації, коли інші методи не можуть бути застосовані чи їх ефективність є недостатньою (перед залізничним переїздом, біля дитячих закладів, на автостоянках і т. п.).

ЕУстройства принудительного снижения скорости, так называемые "лежачие полицейские" - это оборудование безопасности дорожного движения, применяемое в случаях необходимости физического ограничения скорости автомобильного транспорта в определенном месте на дороге или на очерченном промежутке дороги в ситуации, когда другие методы не могут быть применены или их эффективность недостаточна (перед железнодорожным переездом, возле детских заведений, на автостоянках и т. п.).

Элементы устройств изготовлены согласно ДСТУ 4123-2006ементи пристроїв виготовлені згідно ДСТУ 4123-2006.

Перейти до замовлення


Для попередження водіїв про “лежачий поліцейський” встановлюють дорожні знаки.

  • типу 1.11 “Пагорб” – у вигляді рівностороннього трикутника зі стороною 900 мм.
  • типу 3.29 “Обмеження максимальної швидкості до 30 км/год.” – у вигляді круга діаметром 700 мм.

При ширині проїжджої частини ( відстань між бордюрами) – 10 м потрібно:

  • елементів основних – 18 шт.,
  • елементів кінцевих – 2 шт.

18 х 0,5 м + 2 х 0,32 м = 9,64 м – ширина “лежачого поліцейського” (залишається по 0,18 м з обох сторін для стоку води біля бордюрів).