Дорожня розмітка і термопластичні знаки

Фірма «Дорожні знаки» пропонує нанесення дорожньої розмітки фарбою і пластиком. Для проведення традиційної розмітки використовується високоякісна фарба провідних вітчизняних та європейських виробників. Для світлоповертаючого ефекту розмітки до фарби можна додавати спеціальні склянні мікрокульки. Гарантійний термін експлуатації дорожньої розмітки фарбою – згідно ДСТУ 2587:2021

Перейти до замовлення


Крім того пропонуємо якісно нове вирішення розмітки дорожнього полотна, використовуючи технологію двокомпонентного пластику холодного нанесення.

Пластик є композицією декількох складників: акрилові смоли, пігмент, світлі наповнювачі. Пластичні маси укладають на сухе, чисте дорожнє полотно в холодному стані при температурі навколишнього середовища більше 5° С. Затвердіння відбувається внаслідок додавання затверджувача на останній робочій стадії, тобто безпосередньо перед потраплянням пластику на дорожнє покриття. Після нанесення пластику на дорожнє полотно дорожній рух може бути відкрито вже через 20-25 хв. (при температурі навколишнього повітря 18-25 С).

Для покращення видимості розмітки і зорової орієнтації водіїв в темну частину доби на ділянках дороги без штучного освітлення розмітку виконують із застосуванням світлоповертаючих скляних мікрокульок діаметром до 0,5 мм, що підвищує світловий ефект розмітки в 4,5-11 разів.

Пластик дозволяє надати розмітці і шумовий ефект, оскільки товщина лінії розмітки може коливатися від 0,3 мм до 5 мм. Для нанесення дорожньої розмітки можна використовувати
холодний пластик різної кольорової гами: білий, червоний, жовтий або іншого кольору, на побажання замовника.
Технологія двокомпонентного пластику дозволяє дублювати на проїжджу частину дорожні знаки.

Дорожня розмітка, виконана по технології нанесення холодного пластику буде відповідати вимогам стандартів при дотриманні правил експлуатації автодоріг протягом трьох років. Знаки дорожні термопластичні, нанесені на поверхню дороги, є в 6-8 разів довговічніші від звичайної дорожньої розмітки. Крім того їм не шкідливі вода,
розлите паливо, мастила, атмосферні забруднення, а також низькі температури.
Такі знаки складаються з суміші пігментів, в’яжучих елементів і на 30% з мікрокульок. Завдяки світлоповертаючим властивостям термопластичні знаки добре помітні як вночі, так і вдень. Відповідна товщина знаку (біля 3 мм) забезпечує значний час експлуатації, а також стійкість до пошкоджень.

ПОПЕРЕДНЬО СФОРМОВАНІ ТЕРМОПЛАСТИ
Попередньо сформовані дорожні знаки з термопластів «TopMark» – це заздалегідь відформатовані знаки з термопластичного матеріалу (напівфабрикати), що відповідають усім вимогам до горизонтальних дорожніх знаків.

Легке нанесення, стійкість кольорів і довговічність на дорозі – ось найбільші переваги цього вирішення.

Хочете нанести постійну розмітку на шкільному спортивному майданчику? А може прагнете створити ігрову зону з різними дизайнами ігор?

«PlayMark» — це ідеальне вирішення для художнього оформлення ігрового майданчика з навчальною, спортивною чи розважальною метою.