Причіп для дорожніх робіт

Знаки – сигналізатори небезпеки пересувні. ТУ.У 35.2 – 13571017 – 001:2005.

Знаки – сигналізатори небезпеки призначені для :

  1. попередження учасників дорожнього руху про небезпечну ситуацію при виконанні дорожніх, ремонтних та будівельних робіт на проїзних частинах, обочинах автодоріг, мостів, вулиць і т.п.
  2. супроводу негабаритних автопоїздів при перевезенні дорожньо – будівельної та іншої техніки чи обладнання.
  3. огородження місць розслідування ДТП органами ДАІ.

Знаки – сигналізатори небезпеки монтуються на вантажному причепі до легкових авто чи малогабаритних вантажівок та складаються з нижньої та верхньої рами, прикріплених за допомогою болтових з’єднань та електрозварювання до рами причепа. Верхня та нижня рами обрамлені шевронами, виготовленими з оцинкованого листа товщиною 0,8 мм та обклеєні світлоповертаючою плівкою.

На нижній рамі розміщено 4 жовті (круглі D =130 мм або прямокутні 130мм х 130мм) фари потужністю 21-55 Вт та дорожній знак типу 4.1, який можна повертати навкруги осі на 3600, тим самим використовуючи його залежно від ситуації в якості дорожніх знаків типу 4.2, 4.3, 4.7, 4.8. На верхній рамі, яка складається в транспортне положення за допомогою газових амортизаторів та фіксується планкою в робочому положенні, змонтовано 5 аналогічних жовтих фар,проблисковий маячок N = 55 Вт та дорожній знак типу 1.37. Для підрозділів ДАІ замість дорожнього знаку 1.37 встановлюється знак „УВАГА! Оформлення ДТП”.

За бажанням замовника можливе додаткове встановлення двох сигнальних ламп фірми „NISSEN”, потужністю 55 – 100 Вт, які видно в світлу пору до 3000 м. Для попередження водіїв, особливо при несприятливих погодних умовах, піктограму знаку 4.1 можна доповнити сигналами ціленаправлених світловипромінюючих діодів.

Всі фари працюють в мигаючому режимі, можливе включення їх разом, або групами за допомогою перемикачів, залежно від потреб користувача. Для забезпечення автономного живлення знак – сигналізатор небезпеки укомплектований:

  1.  акумуляторною батареєю 6СТ-190 – 6СТ-225,
  2. автоматичним зарядним пристроєм з подовженим кабелем та євроштепселем,
  3. автоматичним блоком захисту АКБ від надмірного розряду,
  4. електронним блоком управління почергового включення фар.

Повністю заряджена АКБ забезпечує безперервну роботу знака – сигналізатора небезпеки на протязі 10-12 годин при сумарному навантаженні 190-200 Вт, після чого потрібно встановити знак – сигналізатор на зарядну АКБ від електроживлення напругою 220В. Всі електронні прилади управління, зарядки, АКБ та перемикачі змонтовані в ящику, закріпленому в кузові причепа.

Для стійкості опору вітру, причіп укомплектовано двома задніми стійками – аутригерами, двома упорами під колеса та переднім допоміжним колесом, яке також полегшує пересування причепа без тягача.

Також розроблено конструкції розкладних опор для тимчасового розміщення дорожніх знаків, які для транспортування до місця виконання робіт вкладаються на вмонтований в причіп знака – сигналізатора касетник. На місці виконання робіт розкладенні опори разом зі знаками виймаються з касетника та розкладаються в робоче положення. Розкладні опори зручні у використанні мають сучасний естетичний вигляд та надійно протистоять вітру.