Лампи попереджувальні

Лампа NITRA – LED призначена для використання з вечора до світанку і має вмонтований автоматичний вечірній вмикач. Вмикач (лівий) і перемикач постійного та пульсуючого світла (правий) знаходяться всередині лампи і розпочинають роботу з допомогою спеціального ключа.

Лампа виконана з протиударних матеріалів, двосторонній розсіювач світла – жовтого або червоного кольору. На основі лампи розташоване спеціальне кріплення для монтажу на стійки діаметром до 40 мм.

Час роботи лампи : для постійного світла – 850 год, для пульсуючого світла – 2550 год ( 2 батареї 6 V 4 R -25/7 A ).

Лампа FLASH типу 181 попереджувальна денна призначена для використання 24 год на добу, добре помітна при повному освітленні (сонці). Використовується в місцях дорожніх випадків, під час ремонту та будівництва доріг.

Вмикач знаходиться всередині. Джерелом добре помітного світла єксенононовий світильник, який потребує невелику кількість енергії. Частота пульсації  –  50 раз/хв., діаметр розсіювача  –  223 мм.

Лампу можна монтувати на стовпчики діаметром від 30 мм до 50 мм. Дві батареї 6 V 4 R 25/7 A – час роботи 50 год., дві батареї 6 V KONSTANT 50 A – час роботи 200 год.

Батареї 6 V 4 R -25/7 A для попереджувальних ламп.