Про компанію

Про нас
ТзОВ «Дорожні знаки»
(Львів, Україна)

ТзОВ «Дорожні знаки» (Львів, Україна) з 2002 року виготовляє та постачає дорожні знаки та інші технічні засоби організації дорожнього руху. Все нове і найкраще для безпеки на дорогах, що з’являється у Європі, фірма втілює в Україні. Вже десять років ми виготовляємо високоякісні європейського рівня дорожні знаки. Виробництво сертифіковане в міжнародній системі якості ISO 9001:2009, маємо сертифікат відповідності на 5 років. Наші знаки встановлено на магістральних автодорогах Київ-Одеса, Київ- Чоп, Київ-Харків та багатьох інших, на вулицях населених пунктів всієї України. Співпрацюємо з провідними українськими та іноземними шляхобудівними підприємствами

До ЄВРО-2012 ми якісно і вчасно виконали масштабні замовлення: – виготовили знаки для новозбудованих терміналів Бориспільського у Києві та Львівського ім. Данила Галицького аеропортів, нових стадіонів «Арена-Львів» та «Донбас Арена»; – виготовили і встановили дорожні знаки на реконструкцію прикордонних автодоріг Львів-Краковець, Львів-Рава-Руська та Львів-Шегині; – у Львові та на а/д Львів-Рава-Руська вперше реалізовано програму ознакування туристичних об’єктів. Час та результати нашої роботи показали, що визначальний напрямок у нашій діяльності – висока якість продукції та послуг – забезпечив нам визнання, розвиток, прихильність клієнтів і, як наслідок, успішну співпрацю по всій Україні. Фірма «Дорожні знаки» – активний учасник різноманітних виставок – загальнонаціональних, профільних, численних семінарів та конференцій з безпеки дорожнього руху. У 2010 році ми стали переможцями національного конкурсу «100 кращих товарів».

Колектив ТзОВ «Дорожні знаки» не випадково працює під девізом «…з нами безпечніше». Ми розуміємо, що якісно зроблений, добре і правильно встановлений знак на дорозі допоможе водіям і пішоходам правильно поводитись і тим самим оберегти себе і оточуючих від небезпеки, а можливо – врятувати найцінніше, що маємо: життя і здоров’я! Саме в цьому співпадають інтереси виробників, замовників та користувачів. Запрошуємо до співпраці!

ВИРОБНИЦТВО
Завод
Компанія «Дорожні знаки» складається з двох підрозділів: офісу, який знаходиться у м.Львові (див.контакти), та виробництва, яке є розміщено у с.Черляни Городоцького району Львівської області, по вулиці Польова, 34. Наступний етап – фарбування у порошковій камері, після чого отримуємо готову основу для поклейки. Лиця знаків виготовляємо з високоякісної світлоповертаючої плівки. Підготовка здійснюється на комп’ютері, для порізки плівки застосовуємо плотер. Для надання металу відповідної форми використовується плазмова різка та листогин. Стандартні дорожні знаки квадратної, трикутної та круглої форми набувають привабливого вигляду за допомогою подвійного загину основи, акуратного заокруглення та отворів для стоку води, одержуючи при цьому ще й запас жорсткості. Готові знаки проходять суворий контроль якості, адже система ISO 9001:2009 зобов’язує нас до цього.
Наші Клієнти

Вони нам довіряють.